Naszą misją jest pomoc w pełnym i profesjonalnym zakresie. Poprzez własną pracę określamy jak powinien wyglądać odpowiedni poziom świadczenia usług detektywistycznych. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo i z jednakowym zaangażowaniem. Zlecenia dokumentujemy pełnym opisem sprawozdawczym oraz materiałem dowodowym w postaci zdjęć i nagrań audiowizualnych, które mogą zostać wykorzystane jako dowód w procesie sądowym.

 

Przeniesienie kompetencji nabytych w różnych służbach na branżę detektywistyczną pozwoliło na wyniesienie ich na jeszcze wyższy poziom. Współpracujemy z wieloma firmami, kancelariami adwokackimi, biurami księgowymi, technikami, specjalistami od zabezpieczeń i ochrony a także pojedynczymi osobami. Duże zaplecze kontaktów, doświadczeń i narzędzi detektywistycznych umożliwia nam skuteczne i wymierne działanie. Zabezpieczamy praktycznie oraz logistycznie powierzone nam przez naszych klientów zadania, oraz jego interesy i przedsięwzięcia.

 

Nasze kompetencje to zebrane przez lata doświadczenie dotyczące między innymi:

  • zbieraniu materiałów dowodowych
  • prowadzeniu spraw dochodzeniowo – śledczych
  • znajomość procedur a co za tym idzie praw i obowiązków stron, zarówno organów ścigania jak i pokrzywdzonych czy podejrzanych, oskarżonych, pokrzywdzonych na poziomie spraw natury cywilnej
  • obserwacji i zbieraniu kluczowych i pobocznych informacji
  • sprawach firm pokrzywdzonych na tle gospodarczym i na poziomie cywilnym
  • audytowaniu – sprawdzeniu poziomu ryzyka utraty informacji jak i sprawdzeniu zabezpieczeń podmiotów gospodarczych.