Kwestie osobiste, wymagające personalnego, skrupulatnego podejścia wyszkolonych detektywów. Postępujemy dyskretnie, zachowując szczerość i lojalność wobec klienta.

Wykrywanie zdrad

Przy kwestii tak bolesnej i delikatnej jak zdrada, ważne jest profesjonalne podejście i doświadczenie. Niezwykle trudnym jest więc skuteczne zdobycie materiału dowodowego, będąc osobą zaangażowaną w zdradę. Oferujemy skuteczność, rzetelność i równowagę w zabezpieczaniu dowodów i wsparciu naszego klienta.

Sprawy alimentacyjne

Sprawy alimentacyjne są bardzo zawiłe prawnie i trudne emocjonalnie dla osób których dotyczą. Świadczymy usługi związane z czynnościami operacyjno-wywiadowczymi mającymi na celu ustalenie ojcostwa, standardu życia, prawdziwego posiadanego majątku lub stosunku pracy. Materiały w ten sposób zebrane mogą służyć jako dowody zarówno do spraw związanych z uzyskaniem alimentów, jak i uchyleniem obowiązku alimentacyjnego. 

Sprawy rozwodowe

Rozwiązywane małżeństwo to temat, z którym związane jest wiele trudnych emocji. Działania prowadzone z wymaganym spokojem i profesjonalizmem, pozwalają na zebranie materiału dowodowego, którego efektem jest opracowanie mogące być dowodem w sądzie.

Wywiad środowiskowy

Oferujemy usługi detektywistyczne dążące do zebrania obszernego i rzetelnego materiału dowodowego dotyczącego środowiska, warunków życia, bezpieczeństwa okolicy, miejsca pracy czy jakości placówki edukacyjnej. Oferujemy również wsparcie w ustalaniu stanu faktycznego przedsiębiorstwa czy potwierdzeniu jej działalności W ramach wywiadu mogą zostać sprawdzone między innymi firmy, osoby lub budynki.

Poszukiwania osób zaginionych

Europejskie Biuro Detektywistyki i Bezpieczeństwa posiada szerokie doświadczenie w kwestii poszukiwania osób zaginionych. Ustalamy miejsce pobytu i stan osób porwanych, zagubionych lub ukrywających się, z odpowiednim dla okoliczności podejściem - dyskrecją, dynamiką czy skrupulatnością. W przypadku wykazania przestępstw przeciwko czyjejś wolności współpracujemy z Policją by jak najszybciej udzielić pomocy.