Obszerne programy szkoleniowe, uczące technik wywiadowczych i wiedzy dotyczącej między innymi prawnych sposobów zabezpieczania danych.

Czynności operacyjne

Szkolenia z zakresu działań mających prowadzić do osiągnięcia postawionych celów operacyjnych. Zawodowcy doświadczeni w takich czynnościach przekażą, na co zwracać uwagę, czego unikać i jak wchodzić w środowisko nie ujawniając prowadzonych działań.

Czynności z zakresu techniki obserwacji

Wytłumaczymy kluczowe zasady sztuki przeprowadzania efektywnej obserwacji. Profesjonaliści opowiedzą, jaki sprzęt jest potrzebny, jak należy postępować, na co zwracać uwagę i jak przygotować się psychicznie do pracy.

Czynności śledcze

Aspekty pracy w służbach dochodzeniowo-śledczych przeniesione na realia sektora prywatnego. Nasze doświadczenie wyniesione z szeregu formacji pozwala nam na przeprowadzanie obszernego szkolenia dotyczącego procedur postępowania śledczego, technik używanych przez służby i ich możliwości. Ponadto wyjaśnimy proces myślowy i najważniejsze cele, które śledczy muszą osiągnąć by zrealizować swoje cele.

Czynności kryminalistyczne

Szkolenia z zakresu technik pozyskiwania informacji z różnych źródeł, sposobów identyfikacji materiałów (w tym używek, osadów czy gazów) oraz ustalanie wiarygodności informacji. Mówi się, że diabeł tkwi w szczegółach, a nasze Biuro umożliwia złapanie go za rogi.

Szkolenia dla firm - Zabezpieczenie informacji i zabezpieczenia IT

W dobie globalizacji i cyfryzacji informacji, bezpieczeństwo w sieci jest z dnia na dzień coraz bardziej znaczące. Nasi specjaliści do spraw cyberbezpieczeństwa wskażą, jakie systemy zabezpieczeń najlepiej chronią delikatne dane firmy czy prywatne, oraz jak chronić informacje poufne w ogóle.

Szkolenia dla firm - Prawa i obowiązki przedsiębiorcy podczas współpracy ze służbami

Ignorantia iuris nocet. Co należy, co można a czego nie trzeba robić podczas kontroli, współpracy, w odpowiedzi na zgłoszenia lub oskarżenia. Kompleksowe szkolenia przygotowujące przedsiębiorców na kontakt z prawem.

Szkolenia dla firm z zakresu Kodeksu Karnego

Obywatel znający system działania systemu prawnego to obywatel bezpieczny. Doświadczenie w pracy z Kodeksem Karnym profesjonaliści opowiedzą i wyjaśnią, jak działa ten zapis, jak z nim pracować i o czym warto pamiętać mając z nim do czynienia.

Szkolenia dla firm z zakresu Kodeksu Postępowania Karnego

Procedury policyjne są tematem zawiłym, lecz orientując się w mechanice ich działania można lepiej zadbać o interes swój czy firmy. Dzięki wiedzy z zakresu której szkolenia oferujemy, wybór i współpraca z kancelariami prawnymi czy funkcjonariuszami służb będzie efektywniejsza i mniej stresująca.

Szkolenia dla firm z zakresu Kodeksu Cywilnego

Prawo często się zmienia, więc aby być na bieżąco ze wszystkimi zapisami należy wiedzieć kto i kiedy może wprowadzać te zmiany. Znajomość Kodeksu Cywilnego pomoże zorientować się w zawiłościach spraw sądowych i postępowań organów bezpieczeństwa oraz lepiej przygotować się do pracy z nimi.