Specjalistyczna wiedza z zakresu technologii wywiadowczej. Lata doświadczeń przełożone na potrzeby naszego klienta.

Podsłuchy analogowe, cyfrowe i GSM

Choć różnią się od siebie mechaniką działania i sposobami montażu, przeznaczenie wszystkich tych rodzajów podsłuchów jest jedno - rejestracja rozmów i dźwięków w sposób niezauważalny dla osób nagrywanych.
Pomagamy zarówno wykrywać i usuwać wszelkie formy niechcianego podsłuchu, jak i zabezpieczać skutecznymi rozwiązaniami własne miejsce pracy czy na przykład samochód.

Kamery i minikamery

Podobnie jak w przypadku rejestratorów audio, oferujemy specjalistyczne zabezpieczanie miejsc i pojazdów przed obcym, niepożądanym sprzętem oraz instalację własnych urządzeń podnoszących poziom bezpieczeństwa. Jakość, wydajność i rozmiar kamer różni się w zależności od ceny i przeznaczenia.

Urządzenia lokalizujące oparte o systemy GPS i GPRS

Lokalizacja satelitarna pozwala na ustalenie miejsca nadajnika co do metra, w czasie rzeczywistym. Nasi technicy potrafią zlokalizować wszystkie urządzenia śledzące zamontowane w pojeździe, jak i również zabezpieczyć samochód klienta tak, by możliwe było sprawdzenie jego położenia

Kontrola środków transportu

Technicy Europejskiego Biura Detektywistyki i Bezpieczeństwa zabezpieczą pojazd przed kradzieżą i uszkodzeniem za pomocą czujników, rejestratorów i lokalizatorów GPS. Samochody prywatne i firmowe mogą być monitorowane i bezpieczne, a my pokażemy Państwu, jak.

Kontrola przedmiotów użytkowych

Oferujemy instalację systemów chroniących dobra materialne przed umyślnym, nieumyślnym i przypadkowym zniszczeniem oraz kradzieżą. Mając do dyspozycji nasze rozwiązania, możliwym jest zabezpieczenie dowolnej ilości przedmiotów użytkowych, w dowolnym miejscu.