Na przestrzeni lat współpracowaliśmy z wieloma firmami i organizacjami. Zróżnicowane znajomości umożliwiają nam do każdej sprawy jakiej się podejmujemy podejść posiadając wiedzę, która usprawnia naszą pracę. Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami i grupami, które podobnie jak my chcą rozwiązywać problemy i doskonalić swój kunszt.

Praktyki

Jesteśmy wciąż rozwijającą się firmą. Wierzymy, że tylko dzięki rozwojowi, nauce i samodoskonaleniu można osiągnąć profesjonalizm. W ramach tych przekonań oferujemy praktyki dla studentów, którzy pragną szkolić się w kierunku detektywistyki i szeroko pojętej ochrony.
Swoje CV oraz list motywacyjny prosimy wysłać na adres mailowy “rekrutacja@ebdb.pl”

Praca

Do współpracy zapraszamy osoby posiadające doświadczenie w swojej specjalności i chęć rozwoju. Detektywi, ochroniarze, informatycy, elektrotechnicy - forma naszej pracy często się zmienia, więc potrzebny jest szeroki wachlarz możliwości.
Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV wraz z wpisaną klauzulą: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883).”, i listu motywacyjnego na adres mailowy “rekrutacja@ebdb.pl”

Współpraca

Chcemy oferować naszym klientom kompleksową pomoc, która wykracza poza samą detektywistykę. Firmy i organizacje mogące zwiększyć bezpieczeństwo czy komfort naszych klientów i są zainteresowane współpracą, prosimy o kontakt telefoniczny, na numer +48 696 034 436, lub mailowy - “wspolpraca@ebdb.pl”